Näitan kõiki 4 tulemust

Mueller Neopreenist Hüppeliigese

16.90
Mueller®  hüppeliigese neopreenist tugisidemel on mõnus kerge kompesseeriv ja soojendav omadus. Nautige kerget hüppeliigese tuge, mida on mugav kanda, mistahes tegevuse ajal. Vähendab hüppeliigse väljaväänamise võimalust, mistõttu on hea kanda ka tervetel hüppeliigestel.
Vali

Mueller Hüppeliigese tugiside Life Care

Original price was: €16.00.Current price is: €12.50.
Mueller®  hüppeliigese Life Care tugisidemel on mõnus kerge kompesseeriv omadus ja strateegiliselt paigutatud geelipadjad suruvad ja toetavad nõrkasid, vigastatatud või artriidis hüppeliigeseid. Nautige kerget hüppeliigese tuge, mida on mugav kanda mis tahes tegevuse ajal.
Vali

Mueller Hg80® Premium pehme hüppeliigese ortoos

47.99
Mueller® Hg80 Premium hüppeliigese ortoos on varustatud äärmiselt mugava risti-rästi elastse rihmadega süsteemiga, mis aitab kaitsta teid pahkluu nihestuste eest. See on lihtsalt kõige mugavam ja pehmem hüppeliigese traks, mida te kunagi kannate.
Vali

Mueller® Kohandatav hüppeliigese tugiside

21.53
Mueller® reguleeritav pahkluu tugi on valmistatud pehmest neopreenist, mis toetab ja hoiab jala liikumise ajal soojana. Patendeeritud rihmasüsteem tagab kogu päeva mugavust ja tuge. Sobilik nõrkadele, nikastunud ja artiriidis pahkluule. Sobilik enamikele jalasuurustele (38-46).
Loe edasi