Näitan kõiki 6 tulemust

Air Relax laiendused

40.00
Suurused:
  • Suurus 1 (Kehapikkusele 157-182,5cm)
  • Suurus 2 (Kehapikkusele 183+cm)
  • Palun vali sobiv laienduse suurus, mis sobib sinu jalamansetiga
Ainult laiendused. Toote juurde ei kuulu seadet.
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Air Relax PLUS ainult seade

469.00
Air Relax PLUS seade kasutab kõige kaasaegsemat digitaalselt juhitavat õhurõhu süsteemi, tagamaks dünaamiline kompressioon jalgadele või kätele, mida vaevab halb vereringlus või pärast pingutust väsimus.
Lisa korvi

Air Relax ainult seade (pump)

369.00
Air Relax seade (pump) kasutab kõige kaasaegsemat digitaalselt juhitavat õhurõhu süsteemi, tagamaks dünaamiline kompressioon jalgadele või kätele, mida vaevab halb vereringlus või pärast pingutust väsimus.
Lisa korvi

Air Relax Recover jalamansetid

300.00
Air relax recover jalamansetid. Mõeldud eelkõige neile, kes sooviksid kogu perega (erinevad pikkusega pereliikmed) kasutada air relax kompressioonseadet. Suurus S: 75cm mansett. (Kehapikkusega 155 cm kuni 170 cm) Suurus M: 89cm mansett (Kehapikkusele 171cm kuni 184 cm ) Suurus L: 99cm mansett (Kehapikkusele 185 cm ja rohkem)
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Air Relax Voolik ja T-ühendus

55.00
Air relax T- voolik ühenduse abil on võimalik ühendada 2 paari jalamansette või kahed käemansetid samaaegselt ühe masinaga. Võimalik ühendada ja ühed jalamansetid ja 1 käe manseti samaaegselt.
Loe edasi

Air Relax PRO käemansett

350.00
Kvaliteetselt disainitud kompressioonvarrukas Air Relax PRO jaoks. 6 kolmekihilist kambrit Disainitud optimaalse mugavuse ja taastumise tagamiseks Vastupidav kangas, mis on valmistatud vastupidavast ja kergesti puhastatavast materjalist Saab kasutada koos Air Relax PRO seadmega (pump) M või L suurus
Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page