Air-Relax, Seadmete rent, Toodete tutvustused

Air-Relax kliendi arvamus

AIR RELAX JALA MASSAAŽI KOMPRESSIOON ON SUUREPÄRANE!

Air Relax  jala massaaži kompressioon on hämmastav! Ma kõhklesin enne ostmist selle hinna pärast, kuid mu olukord oli juba selline, kus tundsin, et ma pean midagi tegema! Viimase kaheksa kuu jooksul on minu vasak jalg saanud kaks erinevat põlvevigastust ja seetõttu tekkis mu põlves krooniline valu ja turse, mis ei paranenud vaatamata ravile (kodus), teraapiale jne.

Kuid pärast kahe nädala möödumist ja Air Relax jala massaaži igapäevast kasutamist on valu minu põlves oluliselt vähenenud ja turse on peaaegu kadunud! Minu jalg tundub parem. kui see on viimase 8 + kuu jooksul olnud. Ma ei pea enam ootama valuaistingut oma põlves, kui tõusen püsti. Ja see tulemus on tekkinud kõigest kahe nädalaga. Kindlasti ei ole see olnud “üleöö ime”, mida ma lootsin, kuid igapäevane järjekindel kasutamine (mõnikord 3 korda päevas) on tõesti teinud imet. Mulle meeldib teha “A-režiimi” seanssi 2. rõhutasemel, millele järgneb kohe ka teine ​​3. taseme seanss. Mõnikord olen lausa kurb, kui see lõpeb, sest see on nii lõõgastav ja tekitab nii head tunnet. Väga hea on seda kasutada ka enne magamaminekut, ma olen kindel, et siis tuleb parem uni!

 

PS Mu abikaasa sooviks ka seda proovida, kuid ma ei ole andnud talle võimalustki!:D:D

 

TÄIENDUS: Sellest on 6 nädalat möödas, kui ma hakkasin kasutama Air Relaxi ja mu vasaku põlve valu on 100% KADUNUD. Läinud, nagu poleks mu põlv kunagi valu teinud. Ja ka vasaku jala paistetus, mis minu arvates oli seotud põlvevaluga, on samuti KADUNUD. See on lihtsalt hämmastav.

 

Jah, seade on kallis, kuid see on minu arvates seda täiesti väärt. Ma ei kasuta seda isegi iga päev, võib-olla 4 korda nädalas, ja ma jätkan rõhutasemel 3, “režiimi B” seanssi, millele järgneb kohe teise ​​taseme 4. seanss. Minu lemmik aeg selle kasutamiseks on ikkagi  enne magamaminekut, see mõjub nii lõõgastavalt! Ma olen isegi maganud, istudes püstiasendis oma toolil, samal ajal kui seade töötab! See on kindlasti parim Medpoint ost, mille ma olen viimasel ajal teinud.