Loomasidemed

Medpoint loomasidemed

m IMGP2688

Lisaks inimestele mõeldud elastiksidemetele on Medpointil ka spetsiaalselt loomadele mõeldud kohesiivsed haava- ja fikseerimissidemed.  Kõik loomasidemed on ainult iseenda külge kleepuvad ehk siis ei kleepu looma karvade külge. Erinevalt inimestele mõeldud sidemetest on loomadele mõeldud sidemed immutatud toksikoloogiliselt ohutu mõruda ainega (kohviektrakt), et takistada lemmikloomal sideme lakkumist, mis võimaldab sidemel haaval kauem püsida. Loomadele ju meeldib kõike lakkuda aga liigne lakkumine aeglustab haava paranemist  ja võib tekitada infektsioone. Erinevalt levinud arvamusest, ei ole looma suu steriilne ja sealne mikrofloora võib operatsiooni järgselt tekitada palju pahandust.  Spandex ja latex kombinatsioon tagab väga hea hingavuse ja kindla püsivuse. Sidemed on hästi rebitavad ja see muudab nende kasutamise lihtsaks

Isekleepuvad sidemed, tuntud ka kui kohesiivsed sidemed, on mitmekülgsed vahendid, mida saab edukalt kasutada lemmikloomade hoolduses ja meditsiinilistes vajadustes. Need sidemed on osutunud väga kasulikeks, kuna nende unikaalne isekleepuvus muudab nende kasutamise lemmikloomade puhul lihtsaks ja mugavaks.

Isekleepuvate sidemete omadused

Isekleepuvad sidemed on valmistatud elastsest ja venivast materjalist, mis kleepub hästi kokku, kuid ei kleepu nahale, karvadele ega haavadele. Need sidemed püsivad kindlalt paigal, tagades samal ajal loomadele mugava tunde ja takistades sideme liigset liikumist. Materjal on hingav, võimaldades õhuringlust, mis aitab vältida nahaärritust ja kiirendab paranemist.

Meditsiinilised rakendused loomadele

Isekleepuvaid sidemeid saab loomade hoolduses kasutada mitmel moel:

  1. Haavade kaitse ja sidumine: Isekleepuvad sidemed sobivad suurepäraselt haavade katmiseks ja kaitseks. Need püsivad paigal isegi aktiivsete lemmikloomade puhul ning takistavad haavade lahtitulekut.
  2. Liigeste tugi: Sidemed pakuvad suurepärast tuge liigestele, eriti vigastatud või ärritunud piirkondades. Need aitavad leevendada turset ja pakkuda vajalikku tuge taastumiseks.
  3. Mähkimine ja kaitsmine: Isekleepuvad sidemed on kasulikud ka mähkimiseks ja kaitseks. Näiteks saab neid kasutada käppade kaitseks, eriti vigastuste või kriimustuste korral.

Mugavus ja praktilisus

Isekleepuvaid sidemeid on lihtne peale kanda ja eemaldada ning neid saavad kasutada ka loomaomanikud kodus. See teeb neist ideaalse vahendi koduste väikeste vigastuste korral, võimaldades kiiret ja tõhusat esmaabi. Sidemed on käsitsi rebitavad.

Järeldus

Isekleepuvad sidemed on väärtuslikud abivahendid loomade hoolduses, pakkudes tuge, kaitset ja mugavust. Need sobivad mitmesuguste olukordade jaoks, alates haavade sidumisest kuni liigeste toetamiseni. Nende praktiline isekleepuvus muudab nende kasutamise lemmikloomade hoolduses hõlpsaks ja tõhusaks ning võimaldab loomade omanikel pakkuda kiiret ja tõhusat abi erinevates olukordades.

Suurused:
2.5cm x 4.5m
5cm x 4.5m
7cm x 4.5m
10cm x 4.5m

Disainid:

smile1234red1234kass123 käpp1234

 

 

Medpoint loomasidemeid on võimalik soetada kirjtuades info@medpoint.ee

 

medpoint for animal logo