Näitan kõiki 9 tulemust

Medpoint Akuga jalamasseerija samet sinine

199.00
Uusim  patendeertud tehnoloogia ja disainiga juhtmevabalt töötav Medpoint jalamasseerija, mis sobib ideaalselt koju või kontorisse. Jalamasserijat saab kasutada ka vibreeriva tumbana. Erinevad massaazivõtted: Vibratsioon, soojendus, muudetava intensiivsusega rullikud  õhkpadjad. Kõik need pakuvad nauditavat jalalabamassaazi näiteks töötades või TV-d vaadates. Värvus: sinine, materjal sametine Mõõtmed 44x41cm TASUTA TRANSPORT!

 

Medpoint Akuga jalamasseerija hall

199.00
Uusim  patendeertud tehnoloogia ja disainiga juhtmevabalt töötav Medpoint jalamasseerija, mis sobib ideaalselt koju või kontorisse. Jalamasserijat saab kasutada ka vibreeriva tumbana. Erinevad massaazivõtted: Vibratsioon, soojendus, muudetava intensiivsusega rullikud  õhkpadjad. Kõik need pakuvad nauditavat jalalabamassaazi näiteks töötades või TV-d vaadates. Värvus: hall Mõõtmed 44x41cm TASUTA TRANSPORT!

 

Medpoint Akuga Disain Massaažipadi triibuline

95.00
Uusim  patendeertud tehnoloogia ja disainiga juhtmevaba akuga Medpoint massaažipadi, mis sobib ideaalselt igale poole: koju, kontorisse, autosse ja isegi lennukisse või kinno. Nautige lõõgastavat massaaži, mis rahustab meeli ja tekitab sügava heaolutunde. Uuel 2021 aasta mudelil on teistmoodi liikuvad massaazirullikud, mis pärinev kallitelt massaazitoolidelt.  Uus keraamiline infrapuna soendus. 2200mA aku lubab patja kasutada kuni nädala aega. Värvus: Kirju (vt pilti) Mõõtmed 40cm x 40cm x 11cm Meie esinduse aadress Tallinnas: Juhkentali 15 (Vibram Fivefingers pood) vt. Kontakt TASUTA TRANSPORT!

 

Medpoint Akuga Disain Massaažipadi Sinine

95.00
Uusim  patendeertud tehnoloogia ja disainiga juhtmevaba akuga Medpoint massaažipadi, mis sobib ideaalselt igale poole: koju, kontorisse, autosse ja isegi lennukisse või kinno. Nautige lõõgastavat massaaži, mis rahustab meeli ja tekitab sügava heaolutunde. Uuel 2021 aasta mudelil on teistmoodi liikuvad massaazirullikud, mis pärinev kallitelt massaazitoolidelt.  Uus keraamiline infrapuna soendus. 2200mA aku lubab patja kasutada kuni nädala aega. Värvus: Sinine ja must Mõõtmed 40cm x 40cm x 11cm Meie esinduse aadress Tallinnas: Juhkentali 15 (Vibram Fivefingers pood) vt. Kontakt TASUTA TRANSPORT!

 

Medpoint Akuga Massaažipadi- UUS 2021

89.00
 Medpoint akuga Massaažipadi on ühelt poolt stiilne diivani padi ja teiselt poolt suurepärane vahend masseerimaks pinges lihaseid seljal, kaelal, reitel, õlgadel jm. Meie esinduse aadress Tallinnas: Juhkentali 15 (Vibram Fivefingers pood) vt. Kontakt Enne toote ostukorvi lisamist tuleb teil valida Värv! TASUTA TRANSPORT!

 

Massaažitool 3D Zero Cravity L-Track (Kõik lisad)

2,899.00
Tallinna piires on transport tasuta! Mujalt Eestist tellijatel transport kokkuleppel. Pakume ka massaažitoolirenti 145€ +km /kuu.  Kui rendite vähemalt 6-kuuks, siis on transport Eesti piires TASUTA! Massaažitooli tarne 1-2päeva. Kohe laos olemas! Palun võtke ühendust enne Massaazitooli ostmist, et saaksime täpsustada üle laoseisu ja tarneaja. Massaažitool transporditakse kokku panduna vineerist kasti sees. Oluline on ära märkida, et kokku pandud massaažitooli laius on 89cm, mis tähendab, et keskmisest korteri või maja uksest see sisse ei mahu. On võimalus massaažitool lahti võtta (küljed ja jala osa eemaldades) mis järel on tooli laius u. 75cm. Võimalusel oleme toole sisse tõstnud ka akendest.

Laenutus Air Relax kompressioon

6.00
Hetkel tutvusmishind! Vali Manseti pikkus:
  • Suurus 2: 75cm mansett. (Kehapikkusega 158 cm kuni 174 cm)
  • Suurus 3: 89cm mansett (Kehapikkusele 175 cm kuni 185 cm )
  • Suurs 4: 99cm mansett (Kehapikkusele 186 cm ja rohkem)
  • Käemansett (universiaalne)
  • Püksid (universiaalne)
Komplektis lisaks mugav kott. Seadme kaasas kandmiseks. Komplekti kuulub. Peamoodul (pump) ja paar jalamansette. Võimalik tasuda ka järelmaksuga Teenusepakkuja Liisi

Air Relax kompressioon – massaaži komplekt

669.00
Vali Manseti pikkus:
  • Suurus 2: 75cm mansett. (Kehapikkusega 158 cm kuni 174 cm) (Suurust saabub juurde septembri esimses pooles)
  • Suurus 3: 89cm mansett (Kehapikkusele 175 cm kuni 185 cm )
  • Suurs 4: 99cm mansett (Kehapikkusele 186 cm ja rohkem)
Komplekti kuulub. Peamoodul (pump) ja paar jalamansette. Võimalik tasuda ka järelmaksuga. Kassas leiad mitmeid järelmaksu pakkujaid!

Massaazitool 3D Zero Cravity L-Track

2,990.00
Tallinna piires on transport tasuta! Mujalt Eestist tellijatel transport kokkuleppel. Pakume ka massaazitoolirenti 125€ +km /kuu. Pakume ka transporti. Kui rendite vähemalt 6-kuuks, siis on transport Eesti piires TASUTA! Palun võtke ühendust enne Massaazitooli ostmist, et saaksime täpsustada üle laoseisu ja tarneaja.