Powerball on lõbus ja kaasahaarav treeningvahend, millega tuhanded inimesed on saanud püsivat leevendust erinevatele muredele ning vaevustele, mis kimbutavad näiteks arvutiga töötajaid – surin, torkimine ning sõrmede paistetus (karpaalkanali sündroom). Teised on kiiremini taastunud sõrme, randme või küünarliigese vigastusest. Ronijad on täheldanud tugevamat haaret ja üleüldist sitkuse kasvu. Muusikud on treeninud oma käsi osavamaks ning kiiremaks. Golfi ning tennise mängijad nii profi kui ka hobi tasemel on näinud mõõdetavat tulemuse kasvu löögi jõus ja kauguses, tänu tugevamatele kätele ning randmetele.

Näitan kõiki 3 tulemust

Booster Powerball/Güropall

29.95
Güropall on seade, millega saab treenida rannet ja käsi. Aitab leevendada stressi! Isekäivituv, LED valgustuse ja ekraaniga güropall. Ekraan näitab palli hetke kiirust, pöördeid, aega ja kalorite kulu.
Lisa korvi

Metallist Güroball isekäivituv powerball Titanium

59.50
Metallist Güropall on seade, mis treenib su rannet, käsi ja leevendab stressi! Hea seltskonnas võtta mõõtu, kes suudab suuremat kiirus välja "pigistada" Isekäivituv, patarei vaba LCD ekraaniga. Ekraan näitab palli hetke kiirust, maksimaalset kiirust, aega jm.
Lisa korvi

Güropall isekäivituv powerball PRO

29.50
Güropall on seade, mis treenib su rannet, käsi ja leevendab stressi! Isekäivituv, LED valgustuse ja ekraaniga güropall. Ekraan näitab palli hetke kiirust, maksimaalset kiirust, aega jm.
Lisa korvi